www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Önkormányzati tulajdonú gazdasági

társaság munkatársat keres

FŐKÖNYVELŐI POZÍCIÓBA

Főbb feladatok:

  • Számviteli nyilvántartások naprakészségének és pontosságának biztosítása,
  • A társaság számviteli – pénzügyi - könyvelési és adózási tevékenységének összefogása
  • Pénzügyi-számviteli folyamatok, belső szabályzatok felügyelete, azok betartásának folyamatos ellenőrzése,
  • Gazdasági csoport munkájának szakmai irányítása, felügyelete,
  • Havi, negyedéves és éves zárási folyamatokban való tevékeny részvétel,
  • Adójogszabályok folyamatos nyomon követése,
  • Adóbevallások készítése,
  • Éves beszámoló készítése,
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú számviteli végzettség
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • 3-5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Vezetői készségek
  • Kiváló MS-Office- Excel ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Előnyök:

  • RLB program ismerete
  • XVII. kerületi lakhely
  • azonnali munkakezdés

Jelentkezni bérigény megjelölésével kiegészített fényképes szakmai Önéletrajz megküldésével lehet az alábbi email címre.

Jelentkezési határidő: 2017. október 31.

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Főkönyvelő, Kontroller, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű