www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • Az állásajánlat lejárt.

Magyar tulajdonú, 20 éve működő, stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő,
építőipari cég várja leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Főkönyvelő

Feladatok:

  • A társaság teljes körű számviteli feladatainak ellátása (főkönyvi könyvelés, analitikus nyilvántartások vezetése, vonatkozó szabályzatok törvényi előírások szerinti aktualizálása)
  • Adóbevallások határidőre történő elkészítése
  • Év végi zárási feladatok, beszámoló összeállítása
  • Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi kimutatások, elemzések elkészítése a vezetőség részére
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, beruházások üzembe helyezése
  • Könyvvizsgálóval, pénzintézettel, a társaság partnerinek pénzügyi vezetőivel való kapcsolattartás
  • Képviselet hatóságok előtt

Elvárások:

  •    Pénzügyi (gazdasági) felsőfokú végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés
  •    5 év teljes körű könyvelésben szerzett gyakorlat
  •    Számviteli- és adójogszabályok naprakész ismerete
  •    Magas szintű precizitás, megbízhatóság
  •    Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  •    Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  •   Stabil vállalati háttér
  •   Dinamikus és innovatív vállalati  kultúra
  •   Kihívásokkal teli munkakör
  •   Versenyképes fizetés és juttatások
  •   Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Kecskemét

Fényképes szakmai önéletrajzokat – motivációs levéllel és a munkakör megjelölésével - az alábbi e-mail címre várunk!

Munkavégzés helye Kecskemét
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kecskemét