www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 228 napja lejárt

Nemzetközi német-magyar ügyfélkörrel rendelkező adótanácsadó és könyvelő iroda keres Budapest II. kerületébe német nyelvtudással rendelkező

FŐKÖNYVELŐT

Feladatok:

  • Szakmai vezetése a könyvelői csapatnak
  • Együttműködés a fizetési forgalom és a bérszámfejtői csoportokkal
  • Minőségbiztosítás
  • A munkafolyamatok strukturálása és felügyelete
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • Mérlegképes regisztráció és adótanácsadói képesítés
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Elkötelezettség

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő cég tagja lehet
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem

Kérjük fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre küldje el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német