www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 222 napja lejárt

Ez a hirdetés Önnek szól,
ha egy innovatív és környezettudatos vállalat tagja szeretne lenni,
ha fejlődésre és változatos feladatokra vágyik!!

Újonnan induló ipari beruházásunk elhivatott és lendületes csapatába keresünk

Főkönyvelő

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • a vállalat főkönyvi könyvelésének ellátása
  • a vállalat teljes körű adózási tevékenységének ellátása
  • negyedéves, féléves és éves könyvviteli zárlat elkészítése
  • éves mérlegbeszámoló elkészítése
  • külső bérszámfejtőtől kapott adatok feldolgozása
  • auditorral történő kapcsolattartás
  • új integrált vezetői információs rendszer bevezetésében történő közreműködés
  • vállalati pénzügyek gazdaságos, hatékony és szabályszerű működésének biztosítása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 év vállalkozások könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Adózási és számviteli területre vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Haladó számítástechnikai ismeretek, kiemelten MS Excel ismeret
  • Megbízhatóság, önállóság, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet

Előny:

  • Integrált vállalati információs rendszerben szerzett (SAP, Axapta) gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet

Munkavégzés helye:

  • Visonta

Jelentkezését, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő