www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 258 napja lejárt

Megbízónk egy fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó magyar tulajdonú nagyvállalt, melynek Dél-Budapesten működő cégének számviteli vezetésére keresünk

Főkönyvelő

kollégát.

Lefontosabb feladatok:

  • A könyvelési csoport munkájának szervezése, felügyelete
  • A cégcsoport pénzügyi, könyvelési és bérelszámolási munkájának szakmai irányítása, felügyelete illetve ellenőrzése
  • ERP rendszer pénzüggyel, könyveléssel kapcsolatos moduljainak felügyelete, pontosságának biztosítása
  • Adóbevallások, hatósági adatszolgáltatások elkészítése az előírásoknak megfelelően
  • Éves beszámoló, eredménykutatás, valamint mellékleteinek összeállítása
  • Év végi, évközi mérleget alátámasztó leltárak készítése
  • Havi és éves adóbevallások elkészítése
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyezőségének ellenőrzése,
  • Bankokkal kapcsolattartás, adatszolgáltatás, banki hitelügyletek, faktoring,
  • NAV-val, önkormányzatokkal és egyéb állami szervekkel kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Adó, pénzügyi , munkaügyi  és számviteli  ellenőrzések támogatása
  • Transzferár dokumentáció elkészítése és naprakészen tartása
  • Vevő- szállító partnerekkel kapcsolattartás, egyenlegközlések ellenőrzése
  • EDI rendszer szervezése, irányítása
  • A dokumentumok megfelelő, átlátható kezelése, archiválása
  • Kapcsolattartás a jogi képviselővel
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás szervezése, beruházások üzembe helyezése, értékcsökkenés ellenőrzés
  • A társosztályokat is érintő adminisztrációs nyilvántartások jogszabályi előírásoknak megfelelő szervezése
  • A könyvelésen és pénzügyi területen dolgozó kollégák fejlesztése, támogatása

Követelmények:

  • Gazdasági illetve számviteli területen felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves pénzügyi/számviteli gyakorlat üzleti környezetben
  • A vállalat irányítási rendszernek a működési területhez tartozó moduljának ismerete.
  • Közép szintű angol nyelvtudás
  • Termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat előny

Tulajdonságok, kompetenciák:

  • Pénzügyi, elemző szemlélet
  • Határidők betartása
  • Eredménycentrikus gondolkodásmód
  • Stratégiai, átfogó megközelítés, pro aktivitás
  • Nyitott, együttműködő személyiség
  • Etikus magatartás, integritás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Komplex, de átlátható dinamikus üzleti környezet
  • Szakmai fejlődés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát kérjük, küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol