www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 283 napja lejárt

Az IKO MEDIA cégcsoport budapesti könyvelőirodája dinamikusan bővülő csapatába

főkönyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a cégcsoporthoz tartozó cégek számviteli, adózási folyamatainak működtetése
  • teljes körű könyvelés, adóbevallások határidőre történő elkészítése és beadása
  • a könyvelési osztályon dolgozó 4-5 beosztott szakmai irányítása, munkájuk megszervezése,
  • időszaki (havi, negyedéves, éves) főkönyvi zárások határidőre történő elkészítése,
  • együttműködés a társosztályokkal (pl. Jog, Kontrolling) a szerződések elkészítése során adózási, számviteli témában felelős támogatás
  • cégcsoporton belüli gazdasági folyamatok és elszámolások kontrollja
  • külső szakértőkkel való kapcsolattartás (könyvvizsgáló, adószakértő)
  • beszámolók elkészítése
  • hivatalos ellenőrzéseken cég képviselete

Elvárások:

  • szakmai főiskolai-egyetemi végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • 5-8 éves szakmai gyakorlat
  • megalapozott és up to date számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban (reklámadó, reklámtörvény ismerete előny)
  • adószakértői, könyvvizsgálói képesítés előnyt jelent
  • számviteli (Navision ismeret előnyt jelent) és ügyviteli szoftverek (pl.: Microsoft Excel, Word, Outlook) biztos felhasználói ismerete
  • hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
  • vezetői képességek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő