www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 366 napja lejárt

Szeretne egy stabil magyar háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni? Analitikai gondolkodása van és jól eligazodik a számok világában? Jelentkezzen hozzánk. Fémipari megbízó vállalatunk Bács-Kiskun megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Főkönyvelő

Feladatok:

  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal, adóhatósággal és önkormányzati adóhatósággal

  • A cég számviteli rendszerének felelősségteljes, operatív működtetése, ellenőrzése

  • Napi könyvelésben való aktív részvétel, havi és zárási teendők ellátása

  • Mérleg, eredménykimutatás, kiegészítő melléklet, üzleti jelentés, havi és éves beszámolók készítése

  • A cég adózási és hatósági jelentési feladatainak ellátása, folyamatos jogszabálykövetés

  • Operatív közreműködés a könyvvizsgálatban

  • A számviteli csoport dolgozónak folyamatos fejlesztése, szakmai irányítása, riportálás

  • Raktári-termelés nyilvántartás felügyelete

  • Tárgyi eszköz nyilvántartásának, könyvelésének felügyelete

  • Munkaügyi feladatok felügyelete, bérfeladások ellenőrzése, könyvelése

  • Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok

Elvárások:

  • Közgazdasági vagy pénzügyi-számviteli végzettség

  • Mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció

  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Export és import ügyletek ismerete

  • Folyamatos készletnyilvántartásban való jártasság

  • MS Office magabiztos használata

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

  • Kis létszámú csoport vezetésében való jártasság

Személyes kompetenciák:

  • Képesség és készség egy új vállalatirányítási rendszer megismeréséhez

  • Analitikus szemlélet, logikus és stratégiai gondolkodás

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Szervezett, átgondolt, felelősségteljes munkavégzés

  • Magabiztos megjelenés

Amit megbízónk nyújt:

  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés

  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra

  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb