www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 363 napja lejárt

ROVITEX HUNGÁRIA Kft.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére :

Főkönyvelő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK :

  • A cégcsoportba tartozó 2 cég könyvelésének vezetése, a főkönyvre dolgozó kollégák munkájának koordinálása
  • Havi zárási-, riportálási feladatok
  • Adóbevallások elkészítése, kapcsolattartás az adóhatósággal
  • Bérszámfejtés koordinálása, feladás a főkönyv felé
  • Éves beszámoló teljes kör összeállítása
  • Ad-hoc elemzések és projektek

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK :

  • Mérlegképes könyvelői minősítés
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Adózásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkában történő munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT :

  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK :

  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely.
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, éves bónusz, továbbképzési lehetőség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT :

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát, motivációs levelét, valamint bérigényét az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva küldeni. Kérjük az email tárgyában feltüntetni pozíció pontos megnevezését: Főkönyvelő

Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő