www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 365 napja lejárt

Pályázati felhívás

főkönyvelő

pozíció betöltésére

Budapesti cég főkönyvelő pozícióra pályázatot hirdet:

Feladatok:

  • Az irányított pénzügyi és számviteli területek működtetése a mindenkori jogszabályok és a belső szabályzatok figyelembevételével;
  • A területhez kapcsolódó munkatársak szakmai irányítása;
  • Könyvelési feladatok szakmai irányítása;
  • Pénzügyi folyamatok megtervezése, végrehajtása, ennek keretében az éves üzleti terv összeállítása, nyomon követése;
  • Negyedéves közbenső beszámolók elkészítése;
  • Éves beszámoló elkészítése;
  • Éves adóbevallások elkészítése;
  • Könyvvizsgálóval való kapcsolattartás, auditok koordinálása;
  • A Társaság gazdálkodásáról rendszeres riportolás a Felügyelőbizottság, valamint a Tulajdonos részére;
  • Adóhatósági ellenőrzések lebonyolítása;

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú diploma;
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés; (Könyvvizsgálói képesítés megléte előny)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat, melyből legalább 3 év vezetői tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási készség;

Egyéb elvárások:

  • Önállóság
  • Talpraesettség
  • Szorgalmas munkavégzés
  • Nyitottság

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Versenyképes béren kívüli juttatási csomag

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a lenti email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő