www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 453 napja lejárt

Székesfehérvári cégcsoport pénzügyi, számviteli csapatába keresünk

Főkönyvelő munkatársat

Feladatok:

  • A Tagvállalatok teljes körű könyvelésének koordinálása, naprakész főkönyvi és analitikus könyvelés biztosítása.
  • Havi, negyedéves és éves zárások
  • Adóbevallások elkészítése, kapcsolattartás az adóhatósággal
  • Bérszámfejtés koordinálása, feladás a főkönyv felé
  • Éves beszámoló teljes kör összeállítása
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása.
  • Vevői, szállítói és egyéb szerződések ellenőrzése.
  • Tárgyi eszközök, értékcsökkenés számítás, aktiválási folyamat dokumentálása, ellenőrzése.
  • Leltári folyamatok megszervezése, felügyelete.
  • Vállalatirányítási rendszer naprakész működésének biztosítása, fejlesztése.
  • Gazdálkodási, likviditási folyamatok segítése.
  • Beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, stratégiai döntések támogatása.
  • Informatikai, üzleti projektek szakmai támogatása.
  • Ad-hoc elemzések és projektek
  • Gazdasági igazgató szakmai támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Naprakész számviteli, jogszabályi ismeretek
  • Szakmai önállóság, szakma iránti elkötelezettség
  • Üzleti szemlélet, analitikus, komplex, proaktív gondolkodásmód
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • ERP rendszer ismerete

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • Microsoft NAV program ismerete

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő