www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető csomagolóanyag-gyártó vállalatcsoport NYÍREGYHÁZÁN működő leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főkönyvelő

FELADATOK:

  • 3-4 fős könyvelői csapat vezetése, munkájuk koordinálása;
  • Havi zárási-, riportálási feladatok;
  • Éves beszámoló összeállítása;
  • Banki kapcsolatok
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, könyvvizsgálókkal és a bérszámfejtést végző céggel
  • Statisztikai adatszolgáltatásról való gondoskodás
  • Belső szabályzatoknak való megfelelés biztosítása.

ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői minősítés;
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Adózásban szerzett tapasztalat;
  • Jártasság az IFRS rendszerében;
  • Office felhasználói alkalmazások ismerete
  • Csapatban történő munkavégzés.

ELŐNYT JELENT:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • SAP rendszer ismerete;
  • Angol nyelvtudás.

Amennyiben érdekli a lehetőség, jelentkezését küldje el magyar és angol nyelvű motivációs levéllel és önéletrajzzal az alábbi
email címre 2016.06.12-ig.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő