www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 557 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető, szolgáltató vállalata keres munkatársat az alábbi munkakörbe azonnali munkakezdéssel:

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok:

-  a vállalat teljes körű számviteli irányítása, jogszabályi követelményeknek való megfelelés, biztosítása

- havi és éves zárások, éves beszámoló készítése,

- adóbevallások elkészítése, benyújtása,

- könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés,

- számviteli területhez kapcsolódó projektek vezetése,

- a könyvelési csoport munkájának szervezése és koordinálása.

Elvárások:

- mérlegképes könyvelő szakképzettség,

- min. 5 év számviteli területen szerzett tapasztalat,

- adózási ismeretek,

- nagyvállalatnál szerzett gyakorlat,

- csoportvezetésben szerzett tapasztalat,

- alkalmazkodó képesség,

- kiváló szervező és priorizáló képesség,

- jó kommunikációs készség,

- megbízhatóság, pontosság.

Amit kínálunk:

- érdekes, kihívásokkal teli munkakör,

- szakmai fejlődési lehetőség,

- hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes, részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a bérigény megjelölésével együtt.

Helyek Fejér
Csongrád
Somogy
Győr-Moson-Sopron
Pest
Heves
Baranya
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő