www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Német cégcsoport tagjaként működő termelővállalat debreceni fiókirodájába
FŐKÖNYVELŐ
munkatársat keres

Új munkatársunk feladatai:

  • A vállalat teljes körű számviteli irányítása, jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Könyvelési csoport vezetése, munkaszervezése
  • Havi és éves zárások, éves beszámoló készítése
  • Adóbevallások elkészítése, benyújtása
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés

Elvárások:

  • Szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Magyar számvitel naprakész, teljes körű ismerete
  • Legalább 3 év főkönyvelői tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Előny:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben

Kérjük, hogy pályázatát bérigény megjelölésével a következő e-mail címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség