www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Főkönyvelő

A Lear Corporation a világ autógyártásának piacvezető multinacionális beszállítója, amely több, mint 300 autómárkát szolgál ki, beleértve a legnevesebbeket. Mint a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója az ülés- és elektronikai irányítási rendszerek terén, a Lear teljes gépjármű ülésrendszereket és azok alkatrészeit, valamint autóvillamossági berendezéseket, és belső felszerelési rendszereket gyárt a világ 35 országában, 6 kontinensen. 2014-ben árbevétele elérte a 17,7 milliárd dollárt, a Fortune 500-as listán a 177. helyen szerepel. Központja a Michigan állambeli Southfield-ben található, világszínvonalú termékeit 135,000 elkötelezett munkatársa tervezi és állítja elő. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

Az Eagle Ottawa, a Lear Corporation részeként, a világ egyik legnagyobb autóipari bőrtermékeinek beszállítója. A vállalat európai gyára Magyarországon Szolnokon található, Budapesttől kb. 100 km távolságra. A szolnoki üzem az elmúlt években rohamos ütemben fejlődött, folyamatosan keressük lelkes és motivált munkatársainkat mielőbbi belépéssel.

Seating

AZ ÚJ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • könyvelési osztály munkájának koordinálása, riportolás a pénzügyi vezető felé;
  • jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása;
  • kimutatások, jelentések, zárások és beszámolók készítése;
  • számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés;
  • hatóságokkal való kapcsolattartás;
  • határidők betartása.
Seating

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • kommunikáció képes aktív ANGOL nyelvismeret;
  • nemzetközi könyvelési/adózási ismeretek ( US GAAP);
  • magas szintű Excel ismeretek;
  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés.

A JELENTKEZÉS MÓDJA:

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció nevének megjelölésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre, ha szeretne többet megtudni rólunk kérjük látogassa meg honlapunkat (Link megjelenítése)! Link megjelenítése" border="0" />

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol