www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 337 napja lejárt

A DELOG Kft.

a Debreceni Logisztikai Központ és Ipari Park tulajdonosa és üzemeltetője

FŐKÖNYVELŐ

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • könyvelő csoport napi munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • havi, éves zárások, adóbevallások és mérlegbeszámolók elkészítése
  • hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • törvényi jogszabályok megfelelőségének biztosítása

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • min. 5 éves, teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • naprakész, adózási és könyvelési ismeretek
  • magas fokú önállóság a munkavégzésben

Előny:

  • adótanácsadói végzettség, vagy adójogszabályok gyakorlati alkalmazásában való jártasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási rendszer
  • folyamatosan fejlődő, erősödő szervezeti kultúra
  • stabil, biztos hátterű cég, fejlődési lehetőséggel

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezési határidő: 2016.02.20

Jelentkezését az alább megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő