www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Egészségügyi Intézmény

Főkönyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • teljes körű könyvelés, mérleg és eredmény kimutatás készítése,
  • vizsgálatokban való aktív részvétel,
  • tárgyi eszköz nyilvántartás,
  • részvétel a számviteli nyilvántartások ellenőrzésében,
  • teljes körű számviteli és adózási tevékenység koordinálása
  • adóbevallások, havi és éves zárások készítése
  • hatósági adatszolgáltatás és kapcsolattartás
  • számla kontírozás, főkönyvi és analitikai egyeztetések
  • cashflow monitorozás,
  • kapcsolattartás az adóhatósággal és könyvvizsgálókkal
  • jelentések és kimutatások készítése, javaslattétel
  • ad-hoc feladatok
  • bérszámfejtés
  • munkaügy
  • vezetői döntés előkészítési anyagok összeállítása
  • pénzügyi tervek készítése

Elvárások:

  • könyvelői végzettség,
  • mérlegkészítésben szerzett tapasztalat,
  • hatályos számviteli és adózási szabályok alapos ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • önálló, megbízható, pontos munkavégzés,
  • vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • lojalitás
  • precizitás

Előny:

  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • kulturált munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:
Buda

Fényképes pályázati anyagát (önéletrajz és motivációs levél) a fizetési igény megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő