www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 675 napja lejárt

Munkavállalót keresünk

„Főkönyvelői”

munkakörbe:

Feladatok:

  • Két, azonos tevékenységet végző, Gépkocsi Márkakereskedéssel és márka szervizeléssel foglalkozó cég könyvelésének irányítása, szakmai felügyelete
  • 3-7 fő könyvelő munkájának irányítása
  • A jelenleg használt könyvelői programok további használata
  • Év végi mérlegek elkésztése
  • Évközi adatszolgáltatások (havi, negyedéves, féléves) elkészítése határidőre
  • Folyamatos tanácsadás a vezetőség és az alkalmazottak munkavégzése során
  • Teljes szakmai felelősség

Amit kínálunk:

  • Önálló irodai elhelyezés
  • Teljes technikai feltétel biztosítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Dolgozói támogatottság
  • Vezetői támogatottság
  • Könyvvizsgálói támogatottság
  • Dolgozói felelősség biztosítás

Elvárt képességek:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció szükséges)
  • Minimum 10 éves szakmai tapasztalat, lehetőleg hasonló területen
  • Minimum 5 éves vezetői gyakorlat, lehetőleg hasonló területen
  • Szakmai rátermettség
  • Vezetői rátermettség
  • Határozottság
  • Rendszeretet, rendezettség szeretete, megkövetelése
  • Rendszeres, és folyamatos munkavégzés
  • Rendszeres és folyamatos ellenőrzések, hibák hiányosságok feltárása, azok megszüntetése
  • Készség szintű számítástechnikai jártasság
  • Érdeklődés a szűkebb értelemben vett szakmai újdonságok iránt.
  • Tájékozottság a gépjármű értékesítői és szolgáltatói területen
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő