www.cvonline.hu

Főkönyvelő /Tatabánya/

  • A hirdetés 439 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

 Gyártási tevékenységet folytató, kb. 100 főt foglalkoztató vállalat számára keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A vállalat teljes könyvelési területének összefogása (2 fő beosztott munkatárs);
Operatív könyvelői feladatok ellátása + emellett a zárás, mérleg, eredménykimutatás elkészítése;
Kapcsolattartás a hatóságokkal;
Pénzügyi kimutatások készítése;
Riportolás a külföldi vezetőség számára;
Vezetői döntéshozatal támogatása, ad-hoc riportokkal, elemzésekkel;
Riportolás mátrix szervezetben: magyar ügyvezetőnek és globál pénzügyi igazgatónak.

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági végzettség
Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
Aktív angol nyelvtudás
Kontrolleri tapasztalat

Előny:

Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

Tata, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási csomag
Felelősségteljes munkakör

Helyek Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség