Ugrás a tartalomra

Főkönyvelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-2140)

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés magyar, illetve IFRS előírásoknak megfelelően
  • Havi, negyedéves és éves zárások elkészítése
  • A cég számviteli tevékenységének irányítása, felügyelete
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Banki egyeztetések, átutalások felügyelete
  • Statisztikai kimutatások, pénzügyi és üzleti jelentések készítése
  • Éves auditok és időszakos belső ellenőrzések lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 4-5 éves multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Határozottság, magabiztos fellépés, nagyfokú rugalmasság

Előny:

  • Cognos ismeret
  • IFRS képesítés
  • Mérlegképes könyvelő végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-2140-es referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Fejér
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása