www.cvonline.hu
Főkönyvelő (Százhalombatta)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.03.
Jelentkezési határidő: 2014.07.04.
Hirdetés azonosító: 815483
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Fémmegmunkálás területén tevékenykedő nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk új kollegát az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ (Százhalombatta)

Feladatok:

- A magyarországi szervezetben egyedüli pénzügyesként felelősség a vállalkozás teljes körű számviteli és adózási folyamataiért
- Pénzügyi kimutatások és elemzések készítése
- Napi számlázással kapcsolatos feladatok koordinálása
- Adóbevallások készítése
- Kintlévőségek kezelése
- Külső auditor által végzett pénzügyi auditok előkészítése és levezénylése

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráltság alapkövetelmény)
- Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
- Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás!
- Naprakész adózási ismeretek
- Kontrolling ismeretek
- US GAAP ismerete valamint transzferár szabályozási ismeretek előnyt jelentenek