Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Főkönyvelő (Senior könyvelő) INTS/13/4

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Partnerünk pest megye déli részén elhelyezkedő 700 fős innovatív gyártó nagyvállalat. Az ő csapatuk bővítésére keresünk kollégát

főkönyvelő (senior könyvelő)

pozícióba, izgalmas, újdonságokban bővelkedő vállalati környezetbe.

FELADATOK:

  • számviteli feladatok ellátása, főkönyvi könyvelés, analitika koordinálása
  • számviteli elemzések, kimutatások, egyéb vezetői jelentések készítése
  • negyedéves, éves zárások, adóbevallások összeállítása
  • adózási szabályok változásainak nyomon követése
  • mérlegbeszámolók készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • gazdasági vezető munkájának segítése

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • főkönyv- és mérlegbeszámoló összeállításának alapos ismerete
  • minimum 2-3 éves nagyvállalati gyakorlat
  • precizitás, ambíció, kitartás, határozott fellépés
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség
  • számítógépes irodai alkalmazások stabil ismerete (Excel, Word)
  • „B” kategóriás jogosítvány és saját autó a munkába járáshoz

ELŐNY:

  • tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kiemelkedő munkakörülményeket, eredményorientált csapatot, versenyképes jövedelmet

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Pest megye
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest