www.cvonline.hu
Főkönyvelő (Referenciaszám: PJ3975)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.21.
Jelentkezési határidő: 2015.10.28.
Hirdetés azonosító: 984127
lejárt

Siófoki multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok:
- A főkönyvi könyvelés elvégzése a mindenkori számviteli -, és jogszabályoknak megfelelően
- A főkönyvi könyvelés adatainak naprakészen tartása
- NAV folyószámla egyeztetések elvégzése
- Havi / negyedéves / éves bevallások határidőre történő elkészítése
- Éves / időszaki beszámolók elkészítése
- Könyvvizsgálatban, valamint adóhatósági ellenőrzésekben való aktív részvétel
- A számlavezető bank által elvárt adatszolgáltatások határidőben történő teljesítése
- Vezetői döntés-előkészítési folyamatokban való részvétel
- Havi zárások, árbevétel és készletek egyeztetése, elhatárolások könyvelése a főkönyvi könyvelés lezárásának biztosítása
- Likviditás tervezésben való részvétel

Elvárások:
- Felsőfokú számvitel és/vagy pénzügy szakirányú végzettség
- Könyvelésben szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat
- Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
- Számviteli / könyvelési szabályok alapos ismerete
- Windows Office (főleg Excel) felsőfokú ismerete

Előnyt jelent:
- Integrált vállalatirányítási rendszer (Navision) ismerete
- Angol és/vagy francia nyelv ismerete előny

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.