www.cvonline.hu

Főkönyvelő / Pénzügyi vezető

  • A hirdetés 1283 napja lejárt

60 fős magyar logisztikai cég keres:

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Főkönyvelői feladatok ellátása
  • A cég működésére vonatkozó számviteli és pénzügyi rendszer szervezése, irányítása, ellenőrzése. A számviteli törvény előírásai szerint teljes körű analitikus és főkönyvi könyvelésben való aktív részvétel, annak irányítása, koordinálása, ellenőrzése.
  • 2 fős pénzügyi és könyvelési csapat munkájának felügyelete, szakmai támogatása és operatív irányítása.
  • Havi jelentésszolgálat és az üzleti évre vonatkozó, számviteli szabályok szerinti éves beszámolók, üzleti jelentések készítése.
  • Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi kimutatások, elemzések készítése.
  • Számviteli illetve adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés.
  • Adózási pozíció és tevékenység nyomon követése, adószabályok alkalmazása.
  • Likviditás nyomon követése (követelésállomány, kötelezettségek teljesítése).
  • Szabályzatok, eljárási utasítások készítése és karbantartása.

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magyar adójogszabályok ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Dinamikus csapat,

Helyszín: Tatabánya

Helyek Komárom-Esztergom
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő