www.cvonline.hu

Főkönyvelő (Nógrád megye, Vác környéke)

  • A hirdetés 901 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Kb. 1000 főt foglalkoztató, gyártási tevékenységet folytató multinacionális vállalat számára keresünk vezetőt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A vállalat könyvvitelének vezetése a magyar számviteli törvény és az IFRS előírásai szerint;
Könyvvizsgálat koordinálása;
kb. 10 fős könyvelői csoport irányítása;
Éves beszámolók elkészítése;
Anyavállalati jelentési kötelezettségek koordinálása;
Kapcsolattartás az adóhivatallal;
Adóbevallások ( TAO, HIPA, innovációs járulék ) elkészítése és benyújtása.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Min. 3 éves főkönyvelői vagy 5 év könyvvizsgálói tapasztalat
Mérlegképes könyvelői regisztráció
IFRS ismerete
MS Office alkalmazások ismerete

Előny:

SAP felhasználói ismerete
USGAAP ismerete
Termelő cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Nógrád megye, Vácról is bejárható távolságban (bejárást 100%-osan fizeti Partnerünk)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz
Bejárást teljes támogatása
Stabil vállalati háttér

Ideális pályázó:

Önállóság, felelősségtudat, precíz munkavégzés jellemzi
Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
Vezetői affinitása van, ugyanakkor szívesen lát el akár operatív feladatokat is

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna