www.cvonline.hu

Főkönyvelő Német Nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.05.
Hirdetés azonosító: 885157
lejárt

Főkönyvelő munkatársat keresünk nemzetközi hátterű, szállítmányozással foglalkozó ügyfelü;nk számára.

A főkönyvelő feladata a számviteli terület irányítása, menedzselése, a cég minden szükséges könyvelésének biztosítása, és a könyvelési csapat vezetése. Ügyfelünk folyamatos fejlődési lehetőségeket, nemzetközi környezetet és versenyképes jövedelmet tud biztosítani.

A főkönyvelő feladatai:

- A főkönyvi könyvelés biztosítása a Számviteli törvénynek megfelelően összhangban
- Adóbevallások összeállítása
- Havi zárások koordinálása
- Éves beszámoló összeállítása
- Pénzügyi elemzések készítése
- Kapcsolattartás a bankokkal és a hatóságokkal
- Számviteli csapat irányítása, ellenőrzése

Olyan főkönyvelő jelöltek jelentkezését várjuk, akik legalább néhány éves, főkönyvelői pozícióban szerzett tapasztalattal, regisztrált mérlegképes képesítéssel, illetve preferáltan adótanácsadói minősítéssel rendelkeznek. Középfokú német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez.

Amennyiben érdeklődik a pozíció iránt, kérjük, töltse fel önéletrajzát a hays.hu-n!
Munkavégzés helye: Budapest