www.cvonline.hu

Főkönyvelő / Könyvelő

  • A hirdetés 1049 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk közel 50 főt foglalkoztató, gyártási tevékenységet folytató vállalat.  Részükre keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Bérszámfejtés elvégzése (kb. 20 fő részére);
Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés;
Adóbevallások, KSH kimutatások, egyéb adatközlések elkészítése;
Házipénztár vezetése, elszámolások ellenőrzése és könyvelése;
Évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés;
Banki terhelések és jóváírások könyvelése, számlák összepontozása;
Tárgyi eszközök, vegyes tételek kezelése, könyvelése;
Partner egyenlegközlők, fizetési felszólítások készítése, egyeztetése, kiküldése;
Éves beszámoló elkészítése;
Analitikus nyilvántartások vezetése;
Kimutatások készítése a vezetőség felé;
Egyéb adminisztratív feladatok.

Követelmények:

Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
Adózási és számviteli szabályok naprakész ismerete
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:

Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Eredményorientált, proaktív - Feladataiban önálló, hatékonyan szervezi meg a saját munkáját
Magas mérhető teljesítmény, teherbírás, megbízhatóság, pontosság, valamint igényes munkavégzés jellemzi
Kiváló elemzőképességgel rendelkezik.

Helyek Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola