www.cvonline.hu
Főkönyvelő - Komárom
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.13.
Jelentkezési határidő: 2016.07.20.
Hirdetés azonosító: 1034199
lejárt

(Komárom-Esztergom)

Pozícióleírás
Ha Ön szeretne Komáromban, egy mezőgazdaságban működő cég FŐKÖNYVELŐJE lenni és felelni az alábbi feladatokért, akkor várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Feladatok:

- 3 könyvelő munkájának ellenőrzése, szakmai segítése,
- havi és negyedéves zárásban való részvétel,
- részvétel a beszámoló készítésben, havi jelentésekben, auditok levezénylésében,
- adózással kapcsolatos feladatok elvégzése (Áfa, helyi iparűzési, IPA),
- kapcsolattartás a hatóságokkal,
- IFRS beszámoló készítés,
- szakmai gyakorlati feladatok nap szinten
- riportok készítése a cseh anyavállalat részére

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Regisztrált mérlegképes könyvelő minősítés
- IFRS tapasztalat vagy tanulmányok
- Magabiztos szakmai angol nyelvtudás
- Többéves releváns szakmai tapasztalat
- SAP tapasztalat előny