www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ (Komárom-Esztergom megye)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1040769

Megbízónk világszerte 32 országban működő multinacionális nagyvállalat autóipari csatlakozókat gyártó magyarországi cége. Komárom-Esztergom megyében működő termelőüzemük közel 2000 főt foglalkoztat. Megbízónk sikeres csapatába felvételre keres elkötelezett, tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • 7 fős könyvelői csapat vezetése, munkájuk koordinálása
  • Havi zárási-, riportálási feladatok
  • Éves beszámoló összeállítása
  • Auditok (statutory, tax) összeállítása
  • Compliance Internal controll, SOX elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Ad-hoc elemzések és projektek

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, mérlegképes könyvelői minősítés
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, (amerikai multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Adózásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jártasság az US-Gaap (esetleg IFRS) rendszerében
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office, ERP (pl.: Mfg, SAP, Oracle) rendszer ismerete
  • SOX követelmények ismerete
  • Csapatmunkában történő munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, éves bónusz, emelt szintű bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FŐKÖNYVELŐ (Komárom-Esztergom megye), Komárom-Esztergom megye