www.cvonline.hu

Főkönyvelő Kaposvár Ref.657

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.10.01.
Hirdetés azonosító: 805632
lejárt

Kaposvári multinacionális vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főkönyvelő

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A belső szabályoknak, törvényi előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Jogszabályi változások követése
  • A könyvelési csoport irányítása, szakmai fejlődésük elősegítése
  • Mérleg, vagyon és eredmény-kimutatások, riportok készítése
  • A házipénztár működésének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a vállalat szervezeti egységeivel, valamint külső partnereivel
  • Havi zárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Éves beszámoló készítése
  • A vállalat főkönyvi rendszerében szereplő adatállomány ellenőrzése
  • A szervezet számviteli és adózási munkájának operatív irányítása
  • Folyamatos egyeztetés a vállalat szervezeti egységeivel
  • Kapcsolattartás a külső hatóságokkal, költségvetési szervekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli/gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Széleskörű adózási tapasztalat vagy adótanácsadói képesítés
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Vezetői készségek
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Vállalatirányítási rendszerek magabiztos ismerete
  • Előny: SAP ismerete
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó problémamegoldó készség

Amit leendő Munkáltatója ajánl:

  • Kiemelt juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Összetett, kihívást jelentő szakmai feladatkör
  • Szakmai tréningek, képzések
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, előre lépés lehetősége

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy/Számvitel/Menedzsment
  • Könyvelés

A munkavégzés helye:

  • Kaposvár-Somogy megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, önéletrajzát (magyar és angol nyelven) az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu