www.cvonline.hu

Főkönyvelő - INTS/9/71

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális csomagolástechnikai partnercégünk számára keresünk tapasztalt kollegát

Főkönyvelő

pozícióba

Ref.: INTS/9/71

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Feladatok

• A vállalat pénzügyeinek irányítása, ellenőrzése.

• A társaság számviteli rendjének kialakítása, irányítása, ellenőrzése.

• Kapcsolattartás az Adóhatósággal és egyéb, a szakterületén hatósági ellenőrzési joggal illetve adatkérési joggal bíró szervezettel. Kapcsolattartás a Konszernen belüli szakmai felső vezetéssel, illetve a mellérendelt egységek szakmai vezetőivel.

• A társaság adózásával kapcsolatos feladatok irányítása, ellenőrzése.

• A társaság társadalombiztosítással kapcsolatos feladatok irányítása, ellenőrzése.

• Rendszeres oktatások szervezése, végzése a fenti témakörökben, illetve a szakmai területeken a rábízott egységek vonatkozásában.

• Rendszeres kapcsolattartás a szervezeti felépítés szerinti további egységekkel.

• A hozzá beosztott dolgozók szabadságolási rendjének megszervezése összhangban a további egységekkel.

Elvárások

• Felsőfokú közgazdasági végzettség

• büntetlen előélet

• angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

• felhasználói szintű PC ismeret

• minimum 10 év szakmai és 5 év vezetői gyakorlat

Ajánlat

• versenyképes fizetés

• multinacionális környezet

• karrierlehetőség

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német