Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk számára keresünk

FŐKÖNYVELŐ (HF 10-6968)

munkatársat.

 Feladatok

  • Havi számlák elkészítése,
  • Havi –és negyed éves zárási folyamatban való részvétel, NAV jelentések elkészítése,
  • Magyar számviteli szabályok szerinti beszámolók, kimutatások elkészítése,
  • Kifizetett összegek ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a könyvelés és a könyvvizsgálók között.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (előny: felsőfokú végzettség),
  • Vonatkozó jogszabályok ismerete,
  • Több éves szakmai tapasztalat (előny nemzetközi gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat),
  • Aktív, jó angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban,
  • SAP ismeret előny.

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés,
  • Változatos, nagy felelősséggel járó feladatkör.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6968"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése