www.cvonline.hu

Főkönyvelő helyettes

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.05.01.
Hirdetés azonosító: 782823

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be a nemzetközi kereskedelemben, világszerte több, több 1000 kereskedelmi egységgel rendelkezik. Biatorbágyi központjukba keresünk most szakmailag felkészült, kisebb csoport vezetésében is már tapasztalt Főkönyvelő helyettest német nyelvtudással.

Feladatok:

- Könyvelő kollégák feladatainak meghatározása és beosztása
- A teljesítményük, munkavégzésük felügyelete, ellenőrzése, szakmai kérdéskben iránymutatás
- Folyamatos együttműködés, tanácsadás az ügyviteli vezető részére
- Kapcsolattartás a hatóságokkal
- Adóbevallások, jelentések és statisztikák, ellenőrzése összeállítása, azok esedékes határidejének betartásának biztosítása
- Felel a számviteli és adótörvények előírásainak megfelelő könyvvezetésért, így különösen:a házipénztár kezeléséért, számlaegyeztetésért, bankszámlakivonatok feldolgozásáért, számlák teljes körű feldolgozásáért a kontírozástól a számlák lekönyveléséig, tárgyi eszköz nyilvántartásért, fizetési felszólítások kiküldéséért, számviteli bizonylatok, számlák kiállításáért.

Elvárások:

- Mérlegképes könyvelői képesítés
- Több éves magyar szabályok szerint zajló könyvelésben, beszámoló készítésben, transzferár dokumentációban stb. szerzett tapasztalat
- Kisebb csoport vezetésében szerzett minimum 1 éves gyakorlat
- folyékony NÉMET nyelvtudás
- Elkötelezettség, terhelhetőség, csapatjátékos hozzáállás
- Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a