www.cvonline.hu

Főkönyvelő helyettes

  • A hirdetés 315 napja lejárt

A Zrt.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

FŐKÖNYVELŐ HELYETTES

Távközléssel foglalkozó társaságunk a fenti pozíció betöltésére keres munkatársat.

FELADATOK

  • A jogszabályoknak, valamint a magyar számviteli szabványoknak megfelelő beszámolók, statisztikák, különböző jelentések összeállítása, felügyelete
  • Adóbevallások elkészítése, benyújtása (Adók és járulékok könyvelése, kapcsolattartás az adóhatóságokkal, bevallások, adatszolgáltatások elkészítése)
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása az adójogszabályok változásainak figyelemmel kísérése és a változásokkal kapcsolatos tennivalókra javaslatok tétele
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés, ill. lebonyolítása
  • Hatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Számlaegyeztetések, analitikák készítése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • Bérszámfejtés munkájának támogatása
  • Tárgyi eszköz leltár összeállítása, számviteli politika, belső szabályzatok frissítése, szabályzatok betartásának ellenőrzése

ELVÁRÁSOK

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Excel ismeretek,
  • Folyamatszemléletben való gondolkodás,
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés,
  • Problémafelismerő és -megoldó képesség,
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Magyar számviteli és adózási jogszabályok és eljárások naprakész ismerete

ELŐNYÖK:

  • Angol nyelvtudás
  • Egyetem vagy főiskolai végzettség
  • Nagyobb vállalatoknál vagy intézményeknél szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalt
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok, sokrétű munkakör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE
B.A.Z. megye, Miskolc

A pályázatokat, fényképes önéletrajzzal motivációs levéllel és a bizonyítványmásolatok csatolásával kérjük megküldeni az alábbi e-mail címre! Kérjük a tárgy rovatban jelölje meg a betölteni kívánt pozíciót!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő