www.cvonline.hu

Főkönyvelő - Győr környéke (Referenciaszám: KJ-817)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.03.13.
Hirdetés azonosító: 897289

Elvárások:

  • Közgazdász diploma
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Több éves, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat teljes körű könyvelésben
  • Naprakész pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Erős SAP ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Képesség a változó prioritások, a gyorsan változó környezet kezelésére, kész az önálló munkavégzésre

Előny:

  • US GAAP ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Főbb feladatok:

  • Az üzletágra (gyáregységre) vonatkozó könyvelési tevékenység felügyelete, a könyvelők munkájának koordinálása, főkönyv hó közi ellenőrzése
  • A számviteli törvény előírásainak megfelelő működés biztosítása
  • A vonatkozó jogszabályoknak és vállalati előírásoknak megfelelő riportok és bevallások elkészítése
  • Havi-, negyedéves-, és éves jelentések, zárások valamint az üzletágra (gyáregységre) vonatkozó éves beszámoló (mérleg, eredmény-kimutatás, kiegészítő melléklet, üzleti jelentés) elkészítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, a könyvvizsgálókkal
  • SAP bevezetés/fejlesztés támogatása, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának, egy multinacionális autóipari beszállító cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-817-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-6848-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., Adatvédelmi nyilvántartásba vételi szám: NAIH-73314/2014.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő