www.cvonline.hu

Főkönyvelő - Győr környéke (Referenciaszám: FE-817)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.04.27.
Hirdetés azonosító: 744937

Elvárások:

  • Közgazdász diploma
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Több éves, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat teljes körű könyvelésben
  • Naprakész pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Erős SAP ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Képesség a változó prioritások, a gyorsan változó környezet kezelésére, kész az önálló munkavégzésre

Előny:

  • US GAAP ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Főbb feladatok:

  • Az üzletágra (gyáregységre) vonatkozó könyvelési tevékenység felügyelete, a könyvelők munkájának koordinálása, főkönyv hó közi  ellenőrzése
  • A számviteli törvény előírásainak megfelelő működés biztosítása
  • A vonatkozó jogszabályoknak és vállalati előírásoknak megfelelő riportok és bevallások elkészítése
  • Havi-, negyedéves-, és éves jelentések, zárások valamint az üzletágra (gyáregységre) vonatkozó éves beszámoló (mérleg, eredmény-kimutatás, kiegészítő melléklet, üzleti jelentés) elkészítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, a könyvvizsgálókkal
  • SAP bevezetés/fejlesztés támogatása, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának, egy multinacionális autóipari beszállító cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-817-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő