www.cvonline.hu

Főkönyvelő (Debrecen)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1064897

Kelet-Magyarország egyik legnagyobb HR-szolgáltató cége, mely országosan 13 irodából álló hálózattal rendelkezik, saját csapatába keresi munkatársát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Havi, negyedéves és éves zárások koordinálása; éves beszámoló összeállítása; a főkönyvi kivonat rendszeres karbantartása
  • A könyvelés ellenőrzése, egyeztetések, belső ellenőrzési feladatok ellátása
  • A cég teljes körű könyvelésének koordinálása; a számviteli csoport vezetése, munkájának szervezése
  • Kimutatások, riportok, jelentések készítése a vezetőség felé
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • A cég számviteli ellenőrzési környezetének fejlesztése, működtetése
  • Közreműködés vállalati projektekben, közreműködés vállalati döntések előkészítésében
  • Vállalati célok megvalósítása a kontrolling és a pénzügy teljes területén
  • Adókkal kapcsolatos kalkulációk elkészítése, könyvelése, az adóbevallások elkészítése, felügyelete
  • Bank utalások jóváhagyása, ellenőrzése, banki tranzakciók lebonyolítása
  • Cashflow management, heti cashflow jelentések és előrejelzések készítése/riportálása
  • KSH, banki adatszolgáltatások elkészítése, beadása
  • Szállítókkal kapcsolatos kifizetések ellenőrzése, előkészítése
  • A vállalat kontrolling és pénzügyi rendszerének fejlesztése, működtetése és felügyelete
  • A kontrolling és pénzügyi területet megtervezése, nyomon követése és szabályozása
  • Az illetékes szervekkel és hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Javaslattétel az ügyvezetés felé az általa irányított terület célrendszerére
  • Az általa irányított területen előforduló hiányosságok, hibák kiértékelése, elemzése, azok ismételt előfordulásának elkerülésére intézkedések meghozatala

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség, regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek erős MS Excel tudással
  • Könyvelőként vagy kontrollerként szerzett 3-5 éves tapasztalat/vezetői tapasztalat
  • Naprakész számviteli, jogszabályi ismeretek
  • Szakmai önállóság, szakma iránti elkötelezettség
  • Üzleti szemlélet, analitikus, komplex gondolkodásmód
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!