www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1072002
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
FŐKÖNYVELŐ / CHIEF ACCOUNTANT (Production) LAV-1703

Feladatok:
  • A vállalat teljes körű ADÓZÁSI feladatainak ellátása, bevallások elkészítése és benyújtása;
  • Külföldi adóbevallások elkészítése;
  • Teljes körű FŐKÖNYVI KÖNYVELÉS, egyeztetés IFRS és MAGYAR SZABÁLYOK szerint;
  • Negyedéves tulajdonosi riportálás IFRS szabályok szerint;
  • ÉVES BESZÁMOLÓ összeállítása, KÖNYVVIZSGÁLAT és ADÓVIZSGÁLAT lebonyolítása;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, könyvvizsgálókkal, bankkal, egyéb partnerekkel;
  • HAVI ZÁRÁS elkészítése;
  • KSH és MNB statisztikák, jelentések elkészítése;
  • Szállító SZÁMLAKÖNYVELŐK munkájának koordinálása;
  • Kimenő utalások teljes körű tervezése és végrehajtása;
  • Bérszámfejtéshez adatszolgáltatás;
  • TÁRGYI ESZKÖZ KÖNYVELÉSEK: aktiválás, selejtezés, értékesítés.

Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség;
  • REGISZTRÁLT MÉRLEGKÉPES könyvelő;
  • Legalább 3-5 éves, multinacionális gyártó cégnél hasonló munkakörben (Főkönyvelő, Chief Accountant) szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás;
  • Analitikus gondolkodásmód, szabálykövetés;
  • Vezetői tapasztalat;
  • SAP pénzügyi modulok napi szintű használata.

Munkavégzés helye: Mór

Tech People LÁBLÉC