www.cvonline.hu

Főkönyvelő céges autóval

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.10.24.
Hirdetés azonosító: 976281

Dinamikusan fejlődő, piacvezető partnerünkhöz keresünk egy proaktív és újító szellemű Főkönyvelőt nagyvállalati tapasztalattal.

Feladatok:

- A cég számviteli, és adózási területének felelősségteljes irányítása; a könyvelő csapat munkájának teljes körű szakmai és operatív irányítása, ellenőrzése
- Adóbevallások, KSH kimutatások és egyéb adatközlések hatóságok felé történő elkészítése, határidőre történő beküldése
- Éves beszámoló és mérlegkonszolidáció elkészítése
- Könyvvizsgálaton aktív közreműködés
- Adóhatósági ellenőrzéseken képviselet és részvétel
- Törvényi változások követése
- Teljes körű főkönyvi könyvelés felügyelete
- Számviteli és adózási területekkel kapcsolatos feladatok végrehajtása, irányítása
- Havi, negyedéves, éves zárások, éves beszámolók elkészítése
- Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval és a hatóságokkal

Elvárások:

- Számviteli főiskolai vagy közgazdasági egyetemi végzettség
- Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
- Minimum 10 év könyvelői tapasztalat, legalább 3 év vezetői tapasztalat
- Adótanácsadói végzettség előnyt jelent
- Megbízhatóság és rendszerszemlélet, proaktívitás
- Kiváló problémamegoldó készség
- Dinamikus, precíz személyiség
- Jó kommunikációs készség
- Folyékony angol nyelvtudás előnyt jelent
- Munka iránti igényesség

Amit kínálunk:

- stabil munkahely
- céges autó
- versenyképes bér- és juttatási csomag
- kiváló munkakörülmények
- szakmai fejlődési lehetőség
- változatos munkafeladatok egy lendületes fiatalos csapat részeként

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a