www.cvonline.hu
Főkönyvelő - Budaörs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.12.04.
Jelentkezési határidő: 2015.12.09.
Hirdetés azonosító: 973943
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Energiaszektorban működő nemzetközi ügyfelünk részére keresünk FŐKÖNYVELŐ kollégát a cég budaörsi irodájába.

Feladatok:

- Biztosítani,hogy a főkönyvi könyvelés a mindenkori számviteli - és jogszabályoknak megfelelően történjék
- Havi adóbevallások elkészítése és feladása
- NAV folyószámla egyeztetés
- Beszámoló készítésben és könyvvizsgálatban, valamint adóhatósági ellenőrzésekben való aktív részvétel
- Aktív részvétel havi zárásokban:árbevétel és készletek egyeztetése,elhatárolások könyvelése a főkönyvi könyvelés lezárásának biztosítása 3. munkanapra. Zárás után a főkönyvi adatok riporting rendszerben való megjelenésének ellenőrzése.
- A könyvelők helyettesítése, hiányzásuk esetén
- Havi/negyedéves/éves bevallások határidőre történő elkészítése
- Hatékony együttműködés a könyvelési osztály munkavállalóival
- A többi osztállyal való zökkenőmentes együttműködés, probléma eseten azok megoldásában való proaktív részvétel és szükség szerint a vonatkozó folyamatok módosítása (javaslattétel és végrehajtás)
- Ad-hoc feladatokban szerepvállalás és hatékony közreműködés

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek
- Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
- Min. 2 éves főkönyvelői pozícióban szerzett tapasztalat
- Önálló munkavégzés
- Magas szintű kommunikációs, tárgyalási készség
- Angol társalgási szintű ismerete előny
- Jövedéki adózás ismerete előny

- Versenyképes kompenzációs csomag
- Hosszú távú lehetőség
- Jó hangulatú csapat
- Fejlődési lehetőség