www.cvonline.hu

Főkönyvelő AT07

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Főkönyvelő munkatársat.

Pozíció azonosító: fk
Kategória: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Feladatok:

  • 7 fős könyvelői csapat vezetése, munkájuk koordinálása;
  • Havi zárási-, riportálási feladatok;
  • Éves beszámoló összeállítása;
  • Auditok (statutory, tax) levezénylése;
  • Compliance, Internal controll, SOX elvárásoknak való megfelelés biztosítása;
  • Ad-hoc elemzések és projektek.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői minősítés;
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Adózásban szerzett tapasztalat;
  • Jártasság az US-Gaap (esetleg IFRS) rendszerében;
  • ERP (pl. Mfg, SAP, Oracle) rendszer ismerete;
  • SOX követelmények ismerete;
  • Csapatban történő munkavégzés;
  • Office felhasználói alkalmazások ismerete.

Előny:

  • Amerikai multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol