www.cvonline.hu

Főkönyvelő angol nyelvtudással (TV-4071)

  • A hirdetés 998 napja lejárt

Szolgáltató szektorban működő multinacionális ügyfelünk számára keresünk kollégát Főkönyvelői pozícióba.

Feladatok:

- teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés felügyelete és irányítása
- számviteli rendszer általalakítása, felügyelete
- riportok, jelentések készítése
- főkönyvi kivonatok összeállítása, elemzése
- havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése
- bevallások, beszámolók elkészítésének megszervezése, elkészítése
- adóhatósággal kapcsolattartás
- az osztály szakmai koordinációja

Elvárások:

- angol nyelvismeret
- legalább 5-6 év releváns munkatapasztalat
- valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
- felsőfokú végzettség
- regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
- Excel magas szintű ismerete
- határozottság, pontosság, lojalitás

Ha a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el nekünk angol nyelvű Word formátumú önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail-címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő