www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 740649
lejárt
Tech People FEJLÉC

Feladatok:

  • Adóbevallások, bejelentések, regisztrációk, beszámolók és kimutatások készítése,
  • Az adókat érintő szakmai kompetenciák kialakítása és összefogása, adójogi követelmény teljesítése,
  • Az adózási könyvvitel lebonyolítása, adózással kapcsolatos feladatok: ÁFA, társasági adó, SZJA.
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, adótanácsadó cégekkel, önkormányzattal,
  • A határidők betartásának, az esedékes adók megfizetésének és az adó-visszatérítéseknek a felügyelete,
  • Adóvizsgálatok nyomon követése,
  • Statisztikák készítése a KSH számára,
  • Havi, negyedéves, éves riportok készítése
  • Az operatív üzleti események és folyamatok adóügyi elemzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Min. 3-5 éves multinacionális GYÁRTÓCÉGNÉL szerzett főkönyvelő, senior könyvelő, adózási szakértő munkatapasztalat,
  • A magyar hatályos számviteli, adózási, munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete, és alkalmazása a mindennapi munkavégzés során,
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás,
  • Üzleti szemlélet,
  • Kiváló csapatjátékos,
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
  • Ambiciózus, dinamikus személyiség.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Tech People LÁBLÉC