www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 826452
lejárt
Tech People FEJLÉC

Amerikai multinacionális autóipari gyártó partnerünk részére keresünk Főkönyvelő kollégát.

Feladatok:
•    közvetlen beszámolás a pénzügyi vezetőnek
•    a Társaság könyvelésének teljeskörű menedzselése
•    a könyvelő kollegák feladatainak koordinálása
•    adóbevallások készítése, kapcsolattartás az adóhatóságokkal
•    bejövő költség számlák ellenőrzése
•    kiküldetések elszámolásának ellenőrzése
•    elhatárolások, bérfeladás könyvelése
•    utalások jóváhagyása
•    jogszabályváltozások naprakész követése
•    pénzügyi folyamatfejlesztés támogatása
•    készlet ellenőrzés pénzügyi következményeinek kezelése, nyilvántartása
•    az SAP FI moduljának kulcsfelhasználói funkciójának ellátása

Elvárások:
•    Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (mérlegképes végzettség előny)
•    min. 5 éves multinacionális gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
•    SAP FI modul kulcsfelhasználói szintű ismerete
•    Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás
•    Nagyfokú precizitás
•    Eredményorientáltság és értékközpontúság

Előny:
•    Mérlegképes könyvelő végzettség
•    Vezetői tapasztalat

Juttatások:
•    Jó munkahelyi légkör és tiszta, biztonságos munkakörülmények
•    Versenyképes jövedelem
•    Cafeteria
•    Éves maximum 15% bónusz
•    Utazási támogatás
•    Tanulási lehetőség

A munkavégzés helye: Tatabánya vonzáskörzete

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérem vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Bátori Ágnes
HR Consultant
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC