www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ (6867)

  • A hirdetés 960 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Főkönyvelő

Elvárások:
•felsőfokú szakirányú végzettség
•mérlegképes könyvelői végzettség
•termelővállalatnál szerzett legalább 2 -3 éves tapasztalat
•tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret szóban és írásban
•vezetői munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
•felhasználói szintű számítógépes ( MS Office) ismeretek

Személyiségét tekintve :
•Jó problémamegoldó, kiváló kommunkációs készség
•precíz, önálló és megbízható

Feladatok:
•a társaság számviteli, adózási, pénzügyi és munkaügyi területének felelősségteljes irányítása
•főkönyvi könyvelés teljes körű irányítása
•pénzügyi-számviteli csoport vezetése és szakmai felügyelete
•elemzések, éves, ill. negyedéves beszámolók készítése
•évközi és év végi pénzügyi zárások elvégzése, adóbevallások, statisztikák, adatszolgáltatások összeállítása
•riportok készítése a tulajdonosok felé
•kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, hatóságokkal, bankkal
•IFS8 ERP rendszer használata, fejlesztésben való közreműködés

Előny:
•adótanácsadói képesítés

Amit kínálunk:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•mobiltelefon

Munkavégzés helye: Esztergom

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol