www.cvonline.hu

FŐISKOLAI DOCENS

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

A Kodolányi János Főiskola Turisztikai és Gazdaságtudományi Intézete

pályázatot hirdet

munkakör (1 fő) betöltésére, budapesti és székesfehérvári oktatási helyszínen.

Feladatok:

  • A kollégát elsősorban pénzügyek és adózás tantárgycsoport oktatására keressük (adózás, pénzügytan, vállalati pénzügyek, vállalatfinanszírozás, befektetés-menedzsment stb.), BA és MA képzési szinteken, emellett előny, ha be tud kapcsolódni számvitel-elemzés tantárgycsoport kurzusainak oktatásába (elemzés-ellenőrzés, számvitel, kontrolling stb.), alap- és mesterképzésben.
  • A kolléga feladatát képezi az oktatási tevékenységhez tartozó egyéb teendők ellátása (pl. szakdolgozati témavezetés, hallgatói tehetséggondozás).
  • Részvétel az Intézet kutatási projektjeiben.

Az ideális jelölt:

  • Egyetemi végzettséggel és PhD fokozattal rendelkezik (gazdaságtudományok tudományterületen).
  • Képes angol nyelven is oktatni (további idegen nyelv ismerete előny).
  • Proaktív személyiség, amelyet eddigi szakmai életútja, kutatási és publikációs teljesítménye is bizonyít.
  • Rendelkezik felsőoktatási gyakorlattal.
  • Jó kommunikációs készséggel bír.
  • Csapatban és egyénileg egyaránt hatékony.
  • Feladatait maximális precizitással és szakmai igényességgel végzi.

Munkakezdés: 2014. szeptember 1.

Amennyiben szívesen lenne tagja egy dinamikus, jó hangulatú szakmai közösségnek, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen 2014. június 20-ig.

Kérjük, jelentkezéséhez csatolja az alábbi dokumentumokat:

  • részletes, szakmai önéletrajz és publikációs jegyzék,
  • motivációs levél,
  • végzettségeit igazoló bizonyítványok másolatai.
Helyek Fejér
Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Doktori cím
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő