www.cvonline.hu

Fogyasztásmérő leolvasó

  • A hirdetés 84 napja lejárt

A Díjbeszedő Holding Zrt. Leolvasási Főosztálya

munkatársakat keres az alábbi településeken, illetve ezek vonzáskörzetében található fogyasztásmérők leolvasására: Budapest, Biatorbágy, Érd, Szentendre, Páty, Pomáz, Pilisvörösvár, Gödöllő, Szigetszentmiklós, Eger, Gyöngyös.

Leendő munkatárs fő feladatai:

  • közüzemi szolgáltatók fogyasztásmérőinek meghatározott ütemezés szerinti leolvasása, a fogyasztási adatok rögzítése (mobileszközzel), fotók készítése, ügyfelek értesítése, időpontok egyeztetése

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség (előny: érettségi)
  • terhelhetőség, jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontúság, jó szervező és problémamegoldó képesség
  • saját tulajdonú motorkerékpár/gépkocsi (Budapesti jelentkező esetén nem feltétlen elvárás)
  • Android okostelefon használatának alapszintű ismerete (munkaeszköz)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség (részmunkaidőben is végezhető)
  • alapfizetés + teljesítményarányos prémium (8 órás munkaviszony esetén megszerezhető bruttó jövedelem: 250-300 ezer Ft
  • gépkocsi, illetve közlekedési költségtérítés

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát (lakhely megjelöléssel) küldje az alábbi e-mail címre. További információ a 061 481-9773 telefonszámon kérhető.