www.cvonline.hu

Fogyasztásmérő helyszíni ellenőr

  • A hirdetés 240 napja lejárt

A Díjbeszedő Holding Zrt. Kelet-Magyarországi Leolvasási Osztálya

munkatársakat keres, elsősorban Gödöllő valamint Érd településeken és vonzáskörzetükben (Budapest, XV., XVI. kerületből valamint Budapest XXII., XI. kerületből is várjuk a jelentkezőket) található fogyasztásmérők leolvasásának ellenőrzése, felülvizsgálata céljából.

Leendő munkatárs fő feladatai:

  • leolvasott fogyasztásmérő berendezések helyszíni felülvizsgálata, ellenőrzése ennek dokumentálása mobil készülékre,
  • fogyasztásmérő leolvasók munkájának minőség ellenőrzése,
  • fogyasztókkal történő időpont-egyeztetések lebonyolítása, ellenőrzése,
  • fogyasztásmérő berendezések ellenőrző leolvasása,
  • fogyasztásmérő berendezésekről fotók készítése,

Elvárások:

  • érettségi,
  • androidos okostelefon használatának ismerete (munkaeszköz)
  • fizikai alkalmasság, állóképesség, terhelhetőség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • ügyfélközpontúság, jó szervező készség, problémamegoldó képesség
  • fejlett szóbeli kommunikációs készség
  • saját tulajdonú segédmotor/motorkerékpár/gépkocsi

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • alapfizetés 150.000 Ft-tól 200.000 Ft-ig+jutalom (így a maximálisan elérhető bér 300.000 Ft)
  • gépjármű költségtérítés

  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre. További információ kérhető a 061-481-97-73 telefonszámon.
Helyek Budapest
Miskolc
Debrecen
Budaörs
Biatorbágy
Budakeszi
Dabas
Érd
Gödöllő
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő