www.cvonline.hu

Fogorvoslátogató

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.31.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1204883

Fogászati consumer üzletágába keresünk Orvoslátogató kollegát Budapestre innovatív partnerünkhöz.

Feladatkör:

  • Napi szintű kapcsolattartás fogorvosokkal és dentálhigiénikus szakemberekkel
  • Fogászati termékek promóciója és marketing háttérének folyamatos támogatása
  • Márka/brand építése
  • Szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel

Elvárások a Orvoslátogató kollégával szemben:

  • „B” típusú gépjármű vezetői engedély
  • Magabiztos számítógépes tudás
  • Gyógyszeripari ismeretek
  • Budapesten vagy környékén lakik
  • 1-2 éves tapasztalat látogató pozícióban, fogorvos látogatás előny
  • Regisztrálható, egészségügyi diplomával rendelkezik vagy várható befejezése 1 éven belül megtörténik.

Kompetenciák:

  • Energikus, pozitív és főleg, teljesítményorientált személyiség
  • Tervezés, pontosság, rendszeresség
  • Képes hatni és befolyásolni
  • A csapatmunka és együttműködés fontos a számára

Amit kínálunk:

  • Cafeteria, autó, laptop/IPad, mobil
  • Barátságos, befogadó munkakörnyezet
  • Kristálytiszta stratégia, jövőkép
  • Garantált szakmai továbblépés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét önéletrajza feltöltésével jelentkezhet!

Egyéb hasonló állások Önnek
Patika- és szakorvoslátogató

Randstad Hungary Kft.

Tapasztalt patikalátogató vagy?Szereted, ha vál...
Budapest

Kórházlátogató - Budapest és környéke

Budapest területén szeretnél már tapasztalatot ...
Budapest

Szakorvoslátogató - (Termékbevezetés)

Szakorvoslátogató - Pulmonológia - Dél-Dunántúl...
Baranya