www.cvonline.hu

Fogorvos

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Dániába fogászati magánpraxis átvételére keresünk fogorvos párt

A klinikáról:

  • Fejlett  infrastruktúra, modern felszerelés, digitális röntgen
  • 2006-ban épült, 230 nm-es rendelő, kifejezetten erre a célra
  • Meglévô betegkör
  • Bejáratott, tapasztalt személyzet
  • Stabil pénzügyi háttérrel redelkező rendelő
  • Szakmai profil: általános felnőtt fogászat

Ajánlat:

  • Intenzív dán nyelvtanfolyam és kulturális tréning Budapesten
  • A tanfolyamot megelôzôen utazás Dániába, a rendelô megtekintésére
  • Már a kezdetektôl garantált fizetés, hosszútávon pedig Dániában is egyedülálló jövedelem
  • 40 órás munkahét
  • 5 hét fizetett szabadság
  • Asszisztencia az adminisztratív és üzleti teendőkben
  • Jogi felkészítés
  • Integrációs segítség az egész családnak
  • Hozzáférés a dániai kapcsolatrenszerünkhöz
  • Dán nyelvtanítás a kiköltözést követôen is
  • Felkészítés, rendszeres értékelés és asszisztencia az integrációs folyamat során

Elvárás:

  • Legalább 8 év szakmai tapasztalat általános fogászat terén
  • Motiváció saját praxis hosszútávú vezetésére Dániában
  • Betegközpontúság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Ha érdeklik a részletek illetve további lehetőségek, küldje el részletes angol nyelvû CV-jét az alábbi e-mail címre és vegye fel a kapcsolatot Deli Mariannal.

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator