www.cvonline.hu

Fogorvos látogató

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Piacvezető multinacionális cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Terület: Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Békés megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Feladatok:

  • Szakmai programok ismertetése, termékek bemutatása
  • Kapcsolattartás a területen lévő fogorvosokkal
  • Fogászati kiállításon illetve vásáron való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Szájhigiénikusi/egészségügyi végzettség ill. a területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű PC-ismeretek (MS Word,Excel, Power point,Outlook)
  • Jó tárgyaló- és kommunikációs készség
  • Határozottság, agilis személyiség
  • Jó szervező- és rendszerező képesség
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • „B" kategóriás jogosítvány

Előny:

angol nyelvtudás, Kecskeméti ill. Szegedi lakhely

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Békés megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

A leendő munkatársnak versenyképes jövedelmet, juttatásokat és cégautót biztosítunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi címre.

Helyek Bács-Kiskun
Csongrád
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő